O nas

Jesteśmy zespołem nieskażonym rutyną.
Lubimy swoją prace i lubimy naszych Klientów.
Dzięki takiemu podejściu tworzymy i dbamy o relacje. Stawiamy na myślenie kreatywne, na szybką, fachową obsługę, nieszablonowość w podejściu do tematów.
Zdobywane przez lata umiejętności powodują, że doskonale wiemy jak pomóc w podjęciu decyzji związanych z wyborem i precyzyjną oceną najlepszej oferty ubezpieczenia.
Naszą misją jest dostarczanie Klientom najlepiej dopasowanych produktów ubezpieczeniowych.
To dla nas przywilej, ale również odpowiedzialność, dlatego każdego dnia staramy się wzbogacać naszą wiedzę oraz skupiać się na indywidualnych potrzebach Klientów.
Oferujemy bezpłatne doradztwo ubezpieczeniowe dla firm i osób prywatnych.
Zapewniamy profesjonalną obsługę, ale również życzliwą i przyjazną atmosferę.
Zapraszamy do współpracy

CO NAS WYRÓŻNIA:

01

JAKOŚĆ OBSŁUGI

02

SPOSÓB SPRZEDAŻY

03

RODZAJ OFERTY

CO OFERUJEMY:

Ubezieczenia motocykli

KOMUNIKACJA

Ubezpieczenie OC musi mieć w Polsce każdy właściciel samochodu. O zakupie dodatkowych polis komunikacyjnych - Autocasco, Assistance, czy NNW kierowca decyduje sam. Warto więc wiedzieć, kiedy mogą się przydaći jak je wybrać. Im więcej wykupionych ubezpieczeń, tym większa ochrona kierowcy i jego pojazdu. Zasada ta działa oczywiście tylko wtedy, gdy polisy wybierasz świadomie i wiesz na co się decydujesz. Sprawdź więc, jak objąć odpowiednią ochroną siebie, swoich bliskich i swoje auto.

Ubezpieczenia maszyn

MASZYNY

Ubezpieczenie maszyn to rozwiązanie dla tych, którzy mają w posiadaniu, w pieczy lub pod kontrolą maszyny i urządzenia budowlane oraz sprzęt, narzędzia, wyposażenie, a także zaplecze budowy w czasie eksploatacji. Ochrona może zostać rozszerzona na transport wyżej wymienionego mienia do miejsc położonych na terenie Polski. Ubezpieczeniem objęte są wszelkie szkody polegające na utracie, zniszczeniu lub uszkodzeniu przedmiotu ubezpieczenia zaistniałe na skutek nagłego i nieprzewidzianego zdarzenia, z zastrzeżeniem wyłączeń zawartych w ogólnych warunkach ubezpieczenia bądź polisie.

ubezpieczenia domu

NIERUCHOMOŚCI

Jeżeli mienie, które posiadasz jest dla Ciebie cenne i chcesz je zabezpieczyć, to warto zastanowić się właśnie nad tym rodzajem ubezpieczenia. Wypadkom losowym niestety nie możemy zapobiegać, ani ich uniknąć, ale możemy się na nie przygotować. Ubezpieczenie umożliwia pokrycie strat w przypadku utraty mienia lub jego zniszczenia. Pomoc w nagłych losowych wypadkach np. pożar, gradobicie, upadek drzewa, przepięcie, powódź.

ubezpieczenia na życie

ŻYCIE

Ubezpieczenie na życie zapewni Tobie oraz Twoim najbliższym bezpieczeństwo finansowe. Zapewnia ochronę między innymi na wypadek śmierci, podczas następstw nieszczęśliwych wypadków, na wypadek poważnego zachorowania lub operacji, na wypadek niezdolności do pracy, lub inwalidztwa

tURYSTYCZNE

Ubezpieczenie turystyczne zapewni Ci bezpieczeństwo zarówno podczas wyjazdu rodzinnego, jak i służbowego. Dzięki niemu ochronisz to, co najważniejsze, czyli swoje zdrowie oraz mienie. Warto pomyśleć o ubezpieczeniu podczas planowania podróży, by potem cieszyć się pełnym komfortem. Oferta dotyczy osób planujących podróż zagraniczną lub krajową.

CYWILNE

Ubezpieczenia cywilne oraz ochrona prawna Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje działanie, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Czasami tym działaniem można wyrządzić komuś niezamierzoną krzywdę i prawo nakazuje jej naprawienie, wyrównanie poniesionych strat i utraconych korzyści. Taki obowiązek spoczywa na nas również wtedy, gdy szkodę wyrządzi osoba, za którą jesteśmy odpowiedzialni np. dziecko, a także zwierzę. Ubezpieczenie przejmuje finansowe konsekwencje pewnych zdarzeń lub zachowań. Towarzystwo, w ramach zawartej umowy, przejmuje na siebie cały obowiązek odszkodowawczy, łącznie ze wszystkimi kosztami związanymi z ustaleniem wysokości odszkodowania (ekspertyzy, rzeczoznawcy, adwokaci, itp.) Osoba ubezpieczona uwalnia się od obowiązku materialnego wyrównania strat. Ubezpieczenie kosztów ochrony prawnej gwarantuje zwrot wydatków, poniesionych na korzystanie z pomocy adwokata, uzyskanie opinii biegłych i rzeczoznawców, opłaty sądowe i administracyjne itp. Oferta ta skierowana jest do osób chcących zapewnić sobie możliwość korzystania z usług prawniczych.

FIRMOWE

Ubezpieczenie pozwoli Ci kontrolować Twój biznes. Czy wiesz, jak ważne dla przyszłości Twojej firmy jest zabezpieczenie jej majątku przed stratami wynikającymi ze zdarzeń losowych lub kradzieży? Czy długo musiałbyś odrabiać takie straty? Dzięki ubezpieczeniu możesz myśleć przyszłościowo i przygotować się na zdarzenia, które mogłyby znacząco wpłynąć na kondycję Twojej firmy. Do Twojej dyspozycji jest szeroka gama produktów mająca za zadanie zabezpieczyć majątek firmy

GRUPOWE

Ubezpieczenia grupowe pracowników Poza ubezpieczeniem majątkowym, do firm skierowana jest oferta specjalna umożliwiająca grupowe ubezpieczenie pracowników. Można skorzystać z grupowego ubezpieczenia na życie oraz grupowego ubezpieczenia NNW. Ubezpieczenie skierowane do firm, które mają minimum trzech pracowników. Dzięki takiemu ubezpieczeniu, za bardzo małą składkę, Twój pracownik i jego rodzina są chronieni na wypadek śmierci, nieszczęśliwego wypadku lub zgonu najbliższych.

FLOTY POJAZDÓW

Ubezpieczenia flot samochodowych Ubezpieczenie pojazdów firmowych w zakresie OC jest obowiązkowe. Warto jednak wybrać ofertę, która minimalizuje koszty tego ubezpieczenia. Firmy, które posiadają wiele pojazdów nie muszą ubezpieczać ich osobno, mogą skorzystać z możliwości ubezpieczenia floty samochodowej. Ubezpieczenia te adresowane są do wszystkich firm, które mają wystarczająco dużo samochodów, by ubezpieczyć flotę. Szczególnie korzystne są dla firm transportowych, spedycyjnych oraz innych przedsiębiorstw, w których każdy dzień przestoju pojazdu oznacza straty finansowe.

I INNE, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

OPINIE O NAS:

(Fotografie są zmienione z uwagi na brak zgody osób na nich przedstawionych, treść i pozostałe dane są prawdziwe)

5/5
Konkretna, rzetelna, profesionalna, a przede wszystkim fachową pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniej polisy. Pani Wiola zajmuje się moimi polisami od dobrych kilku lat i zawsze były one dobierane pod klienta czyli mnie. Tak więc z ręką na sercu mogę polecić biuro ubezpieczeń Ambrela
Sebastian d.
5/5
Sam nie wiem od czego zacząć, bo obsługa w tym miejscu jest na najwyższym poziomie !!! Pełen profesjonalizm, Pani Wiola bardzo miła -doradziła i znalazła dla mnie najkorzystniejszą ofertę. Samo miejsce bardzo zadbane, czyste i nawet będąc tam chwilkę można poczuć się jak w domu 🙂 Polecam z całego serce!!! Od dzisiaj to ubezpieczalnia numer 1 🙂
D.D.D
5/5
Rzeczowe informacje, profesjonalizm w pełnej klasie i super atmosfera. Polecam.
Renata Ł.

© 2022 All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone